Ar trebui sa limitati marimea unui avatar.
Il iau ca exemplu pe al meu ocupa si postu

... si teoretic chiar daca ar fi mai mare ca ex: 100x200 daca ar fi url ar trebui sal redimensioneze el
Avataru care era cu prob

si am mai vazut si la altii

si srry ca am postat und nu trebuia teoretic trebuia sa pun altceva aici dar am sters si am scris despre avatare srry inca odata