k uite unu dragutz:))
Arhanghelul Gavril:Te rog Doamne,te implor,ai mila de poporul tau,daca ii iubesti te rog Doamne nu fa una ca asta,mai bine pune capat lumii acum dar nu fa asta,fieti mila de ei....chiar daca is pacatosi si ti-au gresit totusi sunt creatia ta...ai mila
Dumnezeu:Imi pare rau si mie insa nu am ce face,omenirea a pacatuit si trebuie sa se pocaiasca pt pacatele lor....Justin Biber trebuie sa se nasca