Nume : Andrei
Nick : Spart dar deocamdata nu o sa joc ca nu am net bun...cum o sa imi i-au net o sa intru si eu un pic
Ani : numa 21
Oras : Senigallia,Italy
salut si bine v-am regasit...sper ca ma mai tineti minte

...atotputernicul si neinfricatul Spart

=))
ce mai faceti? ... cum de v-ati gandit sa redeschideti? ... sper de data asta sa rezistati cat mai mult in concurenta

o sa incerc sa va mai aduc si eu niste playeri dak o sa pot

in rest ce pot sa va spun...bafta multa in continuare si nu uitati ca spart e aproape

:D