Anyway, forumul asta va ramane pana luni, cand o sa avem host la site + forum personal !
@ Metal, cand am spus "pacat ca nu toti sunt de aceeasi parere ca tine" nu m-am referit strict la mine, sunt multi care mi-au spus sa nu pun phpbb3, am ales smf ca o solutie temporara, urmand ca pe parcurs sa avem propiul nostru forum.