Prophecy Rise !
Quote from: alex on January 16, 2011, 10:39:18 amDc nu bagati phpbb3 in loc de SMF , parerea mea ca ar arata mult mai bine si mai frumos .Pacat ca nu toti sunt de aceeasi parere ca tine.
Dc nu bagati phpbb3 in loc de SMF , parerea mea ca ar arata mult mai bine si mai frumos .