Author Topic: Propunere  (Read 1708 times)

Metalhead

  • Member
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Propunere
« on: January 22, 2011, 03:13:14 pm »
Dc nu bagati phpbb3 in loc de SMF , parerea mea ca ar arata mult mai bine si mai frumos ;).

Pacat ca nu toti sunt de aceeasi parere ca tine. :)

defapt pacat ca justyn nu e de acord cu tine, ca nu cred ca e cineva caruia ii place mai mult smf decat phpbb3