Ok am vesti grozave:D.....cel mai mare arhitect de labirinturi din lume...adica eu...am reusit sa finalizez cu succes prima parte a Labiritului Prophecy...care va deveni cel mai mare si mai greu din lume:D In acest labirint vor fi tinute o multime de eventuri:D Primul va fi probabil maine:) si vom avea nevoie si de A si de H:D insa e posibil sa se tina totusi si azi daca e multa lume asa ca ramaneti aproape;)