Pai, 1) imi pare rau ca n-am putut intra foarte mult timp pe sv saptamana asta pt ca am avut cv probleme in viata reala
2) cum i-am zis si lui justyn pe skype, poate ar trebui sa puneti un sitem de votare cu rewarduri prin care sa va faceti si
reclama si si playerii sa-si mai ia un mount sau cv care sa-i poata sa-i atraga pe sv asta
3) crede-ma ca interesul meu este destul de ridicat dar eu nu pot sa-i tin pe playeri aici pentru ca pe sv asta nu se
intampla nimic, nimeni nu da join bg sau nimeni nu vine la tn sau sa-ti zica pl global sa facem un raid sau cv... (sper sa nu va suparati ca am zis asta dar asta e adevarul )
Bun te inteleg ai avut probleme....insa in privinta a ceea ce ai spus mai in jos despre asta vroiam sa vb sa aduce-ti playeri pt a popula serverul.Desigur ca nu vezi asa ceva pe global deoarece nu sunt playeri intelegi?