fapte ?? hai ca ma duc pe alte servere si incep sa spamez pe global :| bun asa ?? doh retart parerea mea .. nu se merita 
OMG OMG ! Ma gandeam sa incep cu un warn dar ... neah ! Cel mai bine ar fi Ban Forum si Ip in game for 10d. Have a nice day. Si vroiai sa fi GM? =))) @ bn k mi-ai deschis ochii.