Author Topic: GM Recruit  (Read 2887 times)

Immortal

  • Moderator
  • Member
  • *
  • Posts: 13
  • Location: unknown
    • View Profile
Re: GM Recruit
« on: January 13, 2011, 04:14:39 pm »
Ok deci cum sta treaba va spun eu acum.Nu vreau sa fiu arogant sau nush ce ganditi voi.Va spun ca tot ce a-ti facut pana acum sunt vorbe goale.Eu vreau fapte!De gura suntem multi buni.Nu nemesis nu se vede ca vrei sa fi gm respins!.Blaupunkt la fel nu se vede ca vrei sa fi gm respins.Fraga daca vrei sa aduci playeri sa ii vedem si mai vorbim.Va spun sincer sunt satul pana peste cap de cuvinte goale si  de cuvantul de onoare a unui om.Mai intai fapte !