Poi tragerile , ar trebui sa ne aratati si noua dovada , (nu se face cu foaia si pixul acasa) . Puteai sa ne dai invite la toti pe urma noi trebuia sa dam /roll (si asa era cel mai bine,aveam si noi o dovada clara ca am apucat pe drept cu persoana respectiva) .
