Dupa cum vezi, playerii veniti sunt de pe ultimate si chiar daca acolo s-a dat wipe au primit gearu pe care-l aveau inainte de wipe. @ NU te pune nimeni sa stergi nici un caracter de pe server pe care tu ai muncit, am spus, in cazul in care vrei gearu de acolo iti dai delete pe serverul respectiv si primesti gearu aici (NU este obligatoriu sa faci asta); altfel cred ca va multumiti si cu gearu de la vendori

!!!