Author Topic: What Class?  (Read 1495 times)

Spart

  • VIP
  • Member
  • *
  • Posts: 25
  • Location: Senigallia,Italy
    • View Profile
Re: What Class?
« on: January 28, 2011, 09:00:26 pm »
eu joc cu hunterul pentru ca este o clasa foarte buna din punctul meu de vedere si este rdps...cu clasa asta m-am invatat sa joc si a inceput sa imi palca foarte mult...sincer sa fiu cu alte clase nici nu stiu sa joc asa bine...la hunter cunosc tot ce tine de clasa asta :D