eu joc cu hunterul pentru ca este o clasa foarte buna din punctul meu de vedere si este rdps...cu clasa asta m-am invatat sa joc si a inceput sa imi palca foarte mult...sincer sa fiu cu alte clase nici nu stiu sa joc asa bine...la hunter cunosc tot ce tine de clasa asta
