asta ar trebui introdusa in lista :X
Deathstars = Blitzkrieg
Plus ca ar trebui sa cautati un pic si prin Rockul Japonez va zic ca n-o sa regretati
Trupe precum:
Dir en Grey
The Gazette
maximum The Hormone
DeathGaze
Deluhi
Lynch
Allsdead
Versailles
Girgamesh
Bine lista ar putea continua ..sunt si alte trupe cu un sound misto dar acu am o pana de ideei plus ca am impresia ca as face un post de cativa centimetri buni

. Bine nu toate trupele au acu la ora actuala melodii hard core sa le zic asa . dar majoritatea au inceput...spre exemplu ce canta acu Girgamesh mi se pare o mare porcarie da ce sa le faci