Author Topic: Heroes (serial)  (Read 1611 times)

Spart

  • VIP
  • Member
  • *
  • Posts: 25
  • Location: Senigallia,Italy
    • View Profile
Re: Heroes (serial)
« on: January 28, 2011, 08:37:32 am »
pacat....nici mie nu imi merge...eu is in italia si cred ca e aceeasi problema...am vrut sa urmaresc scrubs ca e un serial foarte frumos din cate am auzit :( oare trebuie ceva programe instalate sau pur si simplu din cauza netului nu merge :(