1
Discutii / GM e o problema:((
« on: February 07, 2011, 12:05:35 pm »
Am Intrat Azi 07.02.2011 Debea Am Intrat Si Zice Ca Nu Este Buna Parola Si Nam Luat AutoBan Ca Debea Am Intrat Si Nu Merge,GM Mi-ati Sters Contul???
varog ajutatima ca nu merge
varog ajutatima ca nu merge


Multumesc!