Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - AgainstAllGods

Pages: [1] 2
1
Music / Re: Videoclipul preferat
« on: February 09, 2011, 01:49:35 pm »

2
Fun Zone / Re: Fazan
« on: February 02, 2011, 04:17:04 pm »
Lacusta

3
Fun Zone / Re: Fazan
« on: February 01, 2011, 06:16:26 pm »
trebuia sa mai specifici daca cu ultimile 2 litere sau ultima dar banuiesc ca cu ultimele 2 ..deci

rachita

4
Sugestii/Reclamatii / Re: A little pissed off
« on: February 01, 2011, 02:26:41 pm »
pai ok si cum ai vrea sati arat c armura aveam pe rougu de pe ultimate cand nul mai am?

5
Sugestii/Reclamatii / Re: A little pissed off
« on: February 01, 2011, 02:01:35 pm »
mda oricine vine de pe ultimate siar da delete la cum merge (bine acu nu mai e nevoie) dar zimi tu mie unde pe alte servere ai aceasta optiune ..practic stupida (srry dar e adevarat) cu delete... pe toate servere unde este "Activ" Char Transfer ca asta este pana al urma nu tre sa-ti dai delete..ci doar sa ii faci print cu fiecare item in parte..bla bla playeri on si alte chestii..si cum am zis si mai sus as vrea sami aduc druidu de pe molten dar nu cu "optiunea" Delete char acolo

6
Sugestii/Reclamatii / Re: A little pissed off
« on: February 01, 2011, 01:45:41 pm »
Hmm decat Cut/Paste ..adica pe servu ala sa il sterg (stii poate si pe ala lumea a lucrat ceva)...sal copiez aici ...cand nu avem de unde sa stim cat va sta on..
uite spre exemplu eu mias luam Druidu de pe molten de 5K...dar nu iash da Delete nici in ruptu capului ...la cat am lucrat la el no thx....
 si din aceiasi chestie care a scriso mai sus Liviu au plecat si membri ghildei Addicted cu care am venit...a si sa vrem sa venim cu caracterele de pe Histeria si nu putem ...au dat wipe :))

7
Bug Report / Avatare
« on: January 31, 2011, 01:13:19 pm »
Ar trebui sa limitati marimea unui avatar.
Il iau ca exemplu pe al meu ocupa si postu :D ... si teoretic chiar daca ar fi mai mare ca ex: 100x200 daca ar fi url ar trebui sal redimensioneze el

Avataru care era cu prob :D si am mai vazut si la altii


si srry ca am postat und nu trebuia teoretic trebuia sa pun altceva aici dar am sters si am scris despre avatare srry inca odata

8
Guide / Re: Mining
« on: January 29, 2011, 06:58:55 pm »
super tare thx dar daca tot ati pus mine puneti si plante? tot acolo sa nu faceti alta zona

9
Anunturi/Events / Re: Played Reward
« on: January 28, 2011, 06:49:33 pm »
si eu sunt la fel pana prin 16 feb cand termin cu examenele la facultate dar na tre sa le iau si p alea

10
Fun Zone / What Class?
« on: January 28, 2011, 05:05:43 pm »
Titlul este un pic vag asa ca am sa explic aici.
 
Q: Cu ce clasa jucati si cum a-ti ales-o?

A: Eu joc cu warr din simplu fapt ca nu-mi place sa ma chinui cu raiduri cand iti cere un anumit DPS pt acel boss chit ca joc si cu rouge si cu druid ...dar mi sa acrit ...ICC marrogwar 4k dps minim (**** U) asa ca m-am hotarat sa ma duc pe partea de tanking :P

11
Music / Re: 20 de melodii rock;)
« on: January 28, 2011, 04:12:37 pm »
Srry de un duble post dar am zis sa adaug un 20 melodii rock din partea Visual Kei-ului adica partea japoneza :P

1. Dir En Grey - Obscure
2. Dir En Grey - Child Prey
3. DeathGaze - Abyss
4. DeathGaze- Blood
5. Versailles - Ascended Master (solistu ar trebui sa joace in fileme cu vampiri :P )
6. The Gazette - Filth in the beauty
7. The gazette -Taion
8. Lynch. - Ambivalant Ideal
9. Deluhi - Revolver Blast
10. DELUHI - Two Hurt
11. the GazettE - Before I Decay (o melodie care pur si simplu nu-mi iese din cap )
12. Vistlip - EDY
13. ALSDEAD- Distrust
14. Girugamesh - Owari to Mirai
15. Danger Gang - Retsu (printre singurele trupe de fete care adopta stilu Visaul Kei )
16. D'espairsRay - REDEEMER
17. Sadie - Ice Romancer
18. Sadie - Meisai
19. Nega - Mudy Cult
20. exist?trace - RESONANCE

poate uni vor zice ca stilu e un pic gay problema voastra  soundu e unu care trebuie asculat si plus d asta am fost la un corcert si live suna mult mai misto decat inregistrat pe albume si de n ori mai bine decat trupele americane si altele ..

Am fost in Stockholm la ExistTrace si pur si simplu am fost uimit

Este stilul de rock care il ascult de mai bine de 2 ani si nu o sa ma opresc vreodata :X


12
Music / Re: 20 de melodii rock;)
« on: January 28, 2011, 03:52:40 pm »
asta ar trebui introdusa in lista :X

Deathstars = Blitzkrieg

http://www.youtube.com/watch?v=zeWBD7zHG8o

Plus ca ar trebui sa cautati un pic si prin Rockul Japonez va zic ca n-o sa regretati

Trupe precum:
Dir en Grey
The Gazette
maximum The Hormone
DeathGaze
Deluhi
Lynch
Allsdead
Versailles
Girgamesh

Bine lista ar putea continua ..sunt si alte trupe cu un sound misto dar acu am o pana de ideei plus ca am impresia ca as face un post de cativa centimetri buni :D. Bine nu toate trupele au acu la ora actuala melodii hard core sa le zic asa . dar majoritatea au inceput...spre exemplu ce canta acu Girgamesh mi se pare o mare porcarie da ce sa le faci :D

13
Bug Report / Re: Some Bugs
« on: January 26, 2011, 06:37:22 pm »
aha ok merci

14
Fun Zone / Re: Real Photos :)
« on: January 26, 2011, 06:05:33 pm »


Un pic cam old poza da merge :-j

15
Bug Report / Re: Some Bugs
« on: January 26, 2011, 06:02:59 pm »
bun atunci as avea o intrebare...

cum ma schimb de la frenzy la oracles ?

Si la fel cu Ebon cum ajung sa ii vad p aia ? ca sunt reveared ..da parca mai trebuia sa fac ceva inainte sai pot vedea :-?


si last thing : Jar-ul ala de la Frenzy asemanator cu oul de la Oracles l-am laut dar dupa vreo 10 min m-i s-a dus de la 7 Days la 0 remaining

Pages: [1] 2