Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Immortal

Pages: [1]
1
Music / Re: 20 de melodii rock;)
« on: February 10, 2011, 09:06:06 pm »
Skillet FTW :X:X:X

2
Sugestii/Reclamatii / Re: Populare server.
« on: February 09, 2011, 01:50:15 pm »
Suntem deschisi la orice propunere nu avem de ce sa iti purtam pica stai linistit ;)

4
Fun Zone / Re: Cum te cheama in...japoneza ?
« on: January 29, 2011, 11:51:57 pm »
Smileyy dreaq suntem ceva rude in dinastia yang =))

5
Fun Zone / Re: Cum te cheama in...japoneza ?
« on: January 29, 2011, 11:45:20 pm »
Numele meu: Chikafusa Aizawa!

6
Fun Zone / Re: Numele tau de manelist este...?
« on: January 29, 2011, 11:30:04 pm »
Numele meu:Adrian Budanul de aur !

7
Welcome / Re: Salutare all :P
« on: January 26, 2011, 03:57:27 pm »
Cum sa te uite mai ales justyn =)))).Nici daca ar vrea nu ar putea ^_^

8
Welcome / Re: Salutare all :P
« on: January 26, 2011, 03:55:08 pm »
Prietenul nostru Spart :))) bine ai revenit man sper sa revii alaturi de noi pe server.Np de data asta rezistam ajungem departe ;) te astptam pe server ;)

9
Bug Report / Re: Prospecting buguit
« on: January 18, 2011, 10:18:39 pm »
Au trecut 3 zile de cand am facut report la bugul acesta si nimica nu sa rezolvat..am deschis si ticket in game si tot nu raspunde nimieni..se rezolva sau nu problema?
Pentruca din cauza acestui bug nu pot face rost de materiale epice pentru soketuri
Stim foarte bn ca nu merge o sa o rezolvam numai putina rabdare.Toate se rezolva numai putina rabdare:)

10
Noutati / A gift from Prophecy!
« on: January 14, 2011, 04:28:53 pm »
Pentru playerii noi veniti la level 80 ve-ti putea lua gearu de la npc nostru spawanat in orgrimmar and stromwind!
                                                                                                     Be pro!Be prophecy!

11
Anunturi/Events / Re: GM Recruit
« on: January 13, 2011, 05:38:01 pm »
Pai, 1) imi pare rau ca n-am putut intra foarte mult timp pe sv saptamana asta pt ca am avut cv probleme in viata reala
        2) cum i-am zis si lui justyn pe skype, poate ar trebui sa puneti un sitem de votare cu rewarduri prin care sa va faceti si
             reclama si si playerii sa-si mai ia un mount sau cv care sa-i poata sa-i atraga pe sv asta
        3)  crede-ma ca interesul meu este destul de ridicat dar eu nu pot sa-i tin pe playeri aici pentru ca pe sv asta nu se
              intampla nimic, nimeni nu da join bg sau nimeni nu vine la tn sau sa-ti zica pl global sa facem un raid  sau cv...   (sper sa nu va suparati ca am zis asta dar asta e adevarul )
       

Bun te inteleg ai avut probleme....insa in privinta a ceea ce ai spus mai in jos despre asta vroiam sa vb sa aduce-ti playeri pt a popula serverul.Desigur ca nu vezi asa ceva pe global deoarece nu sunt playeri intelegi?

12
Anunturi/Events / Re: GM Recruit
« on: January 13, 2011, 04:53:04 pm »
Ok Immortal zi-mi ce intelegi prin fapte, ce ai vrea sa fac? ( ca sa stiu la ce sa ma astept )

1. Activitate slaba.
2.A fi gm inseamna rabdare determinare creativitate maturitate (ceea ce nu am vazut in cazul lui nemesis care s-a ocupat de cand a venit pe server de smecherii cu gearu)
3.Prin fapte ma refer sa se vada o schimbare cati-va playeri sa va dati interesul.
                          Asa ceva nu sa vazut la voi:)!
                                                     Nice day!Be pro!Be prophecy!

13
Anunturi/Events / Re: GM Recruit
« on: January 13, 2011, 04:14:39 pm »
Ok deci cum sta treaba va spun eu acum.Nu vreau sa fiu arogant sau nush ce ganditi voi.Va spun ca tot ce a-ti facut pana acum sunt vorbe goale.Eu vreau fapte!De gura suntem multi buni.Nu nemesis nu se vede ca vrei sa fi gm respins!.Blaupunkt la fel nu se vede ca vrei sa fi gm respins.Fraga daca vrei sa aduci playeri sa ii vedem si mai vorbim.Va spun sincer sunt satul pana peste cap de cuvinte goale si  de cuvantul de onoare a unui om.Mai intai fapte !

Pages: [1]