1
Discutii / Re: Propunere
« on: January 22, 2011, 03:13:14 pm »Dc nu bagati phpbb3 in loc de SMF , parerea mea ca ar arata mult mai bine si mai frumos.
Pacat ca nu toti sunt de aceeasi parere ca tine.
defapt pacat ca justyn nu e de acord cu tine, ca nu cred ca e cineva caruia ii place mai mult smf decat phpbb3
.